Kalendarz ze zdjęciami z Korei Północnej – Przedsprzedaż rusza!

Kalendarz ze zdjęciami z Korei Północnej na 107 rok ery Juche (2018) 

JEDYNIE SŁUSZNY KALENDARZ!

Przedsprzedaż rusza!

Zamów go teraz aby otrzymać go w tym roku! 

Podczas wielu podróży do KRLD zrobiłem w tym kraju tysiące zdjęć. Wybrałem najlepsze moje zdjęcia aby stworzyć niepowtarzalny i unikalny kalendarz przedstawiający najciekawsze miejsca w Korei Północnej. W przedsprzedaży dostępnej tylko za pomocą płatności PayPal kalendarz tańszy o 10 zł w porównaniu do przyszłej ceny. Każdy egzemplarz zamówiony w przedsprzedaży będzie przeze mnie podpisany (wysyłka w trakcie mojego pobytu w Polsce). W zależności od zainteresowania  kalendarz pojawi się potem w sprzedaży także przy innych formach płatności. Przedsprzedaż pozwoli mi oszacować zainteresowanie i zrobić pierwsze zamówienie.

Kalendarz 2018 v4

Kalendarz w formacie A3 na wysokiej jakości papierze. Zawierać będzie trzynaście zdjęć mojego autorstwa, które zrobiłem w trakcie moich ostatnich podróży do KRLD. Razem we współpracy z doświadczonym fotografem Michałem Głazikiem dokonałem selekcji najciekawszych zdjęć, które przedstawiają sceny, jakie możecie zobaczyć w trakcie waszej wycieczki do Korei Północnej. Każda karta kalendarza będzie także zawierała północnokoreańskie rysunki z najnowszej serii propagandowych pocztówek*.

kalendarz

Pomoc dzieciom w KRLD

Część zysków z kalendarza przeznaczę na pomoc charytatywną w KRLD. Przekażę 1USD od zakupu każdego egzemplarza na konto organizacji FIRST STEPS pomagającej w dożywianiu dzieci w Korei Północnej: https://www.facebook.com/firststepsorg/

Możecie też sami wspomóc FIRST STEP poprzez donejty na PayPal: http://www.firststepscanada.org/paypal

ZAMÓW TERAZ

Kalendarz 39 zł + 10 zł wysyłka = 49 zł

Po kliknięciu w przycisk zakupu na dole pojawi się Twój koszyk, gdzie możesz zatwierdzić zakup i dokonać płatności PayPal po przejściu na stronę płatności. Koszt wysyłki jest już wliczony w płatność na PayPalu.

Dostawa 

Koszty wysyłki dotyczą Polski. KONIECZNIE PODAJ ADRES przy płatności PayPal. Jeśli chcesz abym wysłał kalendarz do innego kraju to proszę o kontakt w celu kalkulacji kosztów. Kalendarze zapakowane będą w tekturowe tuby dla zabezpieczenia zawartości. Dokonam wszelkich starań, żeby wysłać pierwszą serię kalendarzy przed świętami. W Polsce będę 16 grudnia i mam nadzieję, że uda się wysłać pierwsze kalendarze niedługo po moim przyjeździe.

O autorze projektu – Michał Głazik

Autorem projektu kalendarza jest utalentowany fotograf, grafik i projektant Michał Głazik. Możecie dowiedzieć się nieco więcej na temat jego projektów u niego na stronie: www.facebook.com/JestemGrafikiem/

*Elementy propagandowe nie mają na celu promowanie systemów totalitarnych ani komunizmu. Przedstawiają one współczesną propagandę Korei Północnej w celach edukacyjnych, a sam przedmiot ma charakter kolekcjonerski.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>