Kim Ir Sen czy Kim Il Sung?

Czy zastanawialiście się, dlaczego w Polsce przyjęło się mówić Kim Ir Sen a nie Kim Il Sung? W najnowszym odcinku wyjaśniam to zagadnienie oraz prezentuje jak wymawia się imię Wiecznego Prezydenta w różnych językach. Nie zapomnijcie zasubskrybować mojego kanału na Youtube!

 

Comments

comments

2 przemyślenia nt. „Kim Ir Sen czy Kim Il Sung?

  1. Cześć. Znalazłem twojego bloga niedawno. Mamy podobne zainteresowanie. Ja interesuję się Holandią i moim marzeniem jest- podobnie jak ty- wyjechać tam. Pytanie jest proste- Dlaczego akurat Korea Północna? Ja na to pytanie nie umiem odpowiedzieć. Czuję, że coś mnie tam ciągnie. Czy ty też tak masz? Odpisz szybko.

    1. Cześć i dzięki za komentarz. Mnie ciągnie do Korei Północnej bo to niezwykle tajemnicze i dotąd nie odkryte miejsce. Jest to tak odległy kulturowo i światopogądowo kraj, że wydaje się nam jakbyśmy wylądowali na innej planecie. Wszystko jest tam inne, a przez to niezwykle i unikalne. Życzę Ci żebyś kiedyś zrealizował swoje marzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>