Pierwszy polski przewodnik po Korei Północnej! „Pozdro z Pjongjangu”

Pozdro z Pjongjangu

Pierwszy polski przewodnik po stolicy Korei Północnej

Serdecznie dziękuję za zainteresowanie blogiem Pozdro z KRLD. Mam nadzieję, że stanowi on dla was cenne źródło informacji o Korei Północnej. Staram się ciągle rozwijać stronę o nowe zasoby i coraz to ciekawsze projekty. Najnowszym jest pierwszy polski przewodnik po Korei Północnej.

Okładka książki PJONGJANG 2

Pomysł napisania przewodnika chodził mi po głowie przez dobrych kilka miesięcy. Zacząłem go pisać w grudniu 2014 roku z myślą o tym, żeby stworzyć pierwszy polski przewodnik po Korei Północnej. W miarę powstawania kolejnych rozdziałów zdałem sobie jednak sprawę z tego, że na chwilę obecną nie posiadam wystarczającej wiedzy, żeby napisać książkę opisującą wszystkie atrakcje turystyczne w całej Korei Północnej. Zbyt krótko byłem w tym kraju, żeby rzetelnie napisać pełny przewodnik. Postanowiłem więc, że na chwilę obecną skupię się na stolicy Korei Północnej – Pjongjangu. Dodałem także rozdziały poświęcone przygotowaniom do podróży, gdyż bardzo często czytelnicy zadają mi pytania dotyczące tego, jak pojechać do Korei Północnej. W ten sposób w ciągu czterech miesięcy powstał E-book, który jest pierwszym i jedynym w swoim rodzaju, przewodnikiem po stolicy KRLD. Jest to także moja pierwsza próba napisania książki na temat Korei Północnej i mam nadzieję, że nie ostatnia.

UPDATE Listopad 2015

Przewodnik na jakiś czas znika ze strony w ramach dużego update’u, który planuję za jakiś czas po wycieczce do KRLD na sylwestra 2015. Będzie dużo nowych zdjęć, opisy miejsc, moja relacja i możliwe, że bonusy od innych podróżników!

Na newsletter wciąż się można zapisywać, ale narazie bez przewodnika do pobrania.

 

Otrzymuję od was także wiele pozytywnych recenzji. Oto niektóre z nich 🙂 Wielkie dzięki! Cenię każdego maila!

Przeczytałem przewodnik po stolicy Korei Północnej.Bardzo mmnie się spodobał,bo opisuje Pan to miasto w ,,normalny’ sposób bez jakichś sensacji.Ma Pan rację,że w tym mieście i w tym kraju żyją normalni ludzie i ciekawi mnie ich życie.Potwirdzam,że praca pana nie idzie na marne i jest potrzebna.Niech Pan nadal pracuje w tej dziedzinie.Czekam na dalsze informacje od Pana również o Japonii i inych krajach.Życzę Panu sukcesów w tej pracy.
Harry
Bardzo spodobał mi się e-book o Pjongjangu, obejrzałem dużo filmów oraz przeczytałem wiele publikacji na temat KRLD ale wszystkie opowiadały o obozach śmierci, uchodźcach i wojnie w Korei. Brakowało mi książki, która pokaże mi co ciekawego jest do obejrzenia w tym „odizolowanym” kraju. Wydrukowałem sobie twojego e-booka oprawiłem, przeczytałem i zajmuje zaszczytne miejsce na półce obok innych publikacji na temat Korei Północnej.
Adam