Kontakt

Kontakt ze mną możliwy jest poprzez social media albo bezpośrednio na maila:

emil@pozdrozkrld.com

 Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak pojechać do Korei Północnej, masz jakieś wątpliwości, chcesz mi podziękować za bloga, chcesz mnie zmieszać z błotem za bloga albo z innych nie znanych mi powodów chcesz do mnie napisać, to proszę bardzo. Postaram się odpowiedzieć na wszelkie pytania, jakie macie na temat Korei Północnej.

Oferta współpracy dla biur podróży

Jestem otwarty na współpracę z polskimi i zagranicznymi biurami podróży, które chciałyby wysłać turystów do KRLD. Mogę pomóc w organizacji takiego wyjazdu albo mogę pojechać z waszą grupą jako przewodnik-ekspert od spraw północnokoreańskich. Pozdro z KRLD to najpopularniejszy blog oraz kanał na YouTubie na temat Korei Północnej. Większość polskich turystów, którzy jadą do KRLD przegląda moją stronę i widziało moje filmy. Gwarantuję, że Państwa grupa będzie miała dobrą i merytoryczną opiekę na miejscu, dzięki czemu wyciągną wszystko co możliwe z wyjazdu do Korei Północnej!

Oferta współpracy

Mimo że mieszkam w Japonii, to chętnie przyłączę się do ciekawych projektów związanych z Koreą Północną: konferencje, internetowe live show, Google Hangout itd.

Jestem otwarty na oferty współpracy z innymi blogerami, którzy zajmują się Azją i Koreą Północną. Jeśli chciałbyś coś fajnego wspólnie zorganizować, to napisz i podziel się swoim pomysłem.

Wasze pozdrowienia z KRLD

Jeśli byłeś w KRLD i chciałbyś opowiedzieć swoją historię, to śmiało pisz i chętnie przeprowadzę z Tobą wywiad, tak żeby Twoja mama była z ciebie dumna!

Dodaj komentarz