Lek na kaca z Korei Północnej

Koreańczycy z KRLD, tak jak mieszkańcy większości krajów naszej planety, piją alkohol. I też, jak wielu z nas, czasem zdarza im się przesadzić. Właśnie w celu ratowania wątroby powstają różne produkty lecznicze. Dzisiaj zapraszam na test herbaty na kaca z Korei Północnej!

Herbatka na kaca, to jeden z wielu produktów ziołowych, które można kupić w KRLD. W składzie ma bulwy lukrecji i maranty. Są też liście dzikich winogron. I w zasadzie tylko tyle. Herbata ma postać granulek, które zalewamy wrzątkiem. Recenzję tej herbaty możecie obejrzeć w nowym filmie na kanale.

Czy mi smakowała? Trudno powiedzieć, bo za bardzo smaku nie miała. Czy działała? Tym razem chyba niespecjalnie mi pomogła na kaca, ale może trzeba wziąć więcej dawek aby poczuć jakieś efekty.

Czy Koreańczycy się upijają? Zdarza im się. Lubią sobie wypić i zdarzają się im sytuacje, kiedy przesadzą z ilością alkoholu. Właśnie na takie okazje jest ta herbata.

Chciałbyś pojechać do Korei Północnej?

Jeśli chciałbyś zobaczyć ten kraj na własne oczy i przekonać się, jak jest naprawdę to zapraszam na wyjazd zorganizowany dla moich widzów. Obecnie planuję parę wyjazdów na 2018 rok. Najbliższy w lutym na narty i urodziny Generała Kim Jong Ila. Potem prawdopodobnie na majówkę i wakacje.

Chętne osoby proszone są o kontakt: emil@pozdrozkrld.com