Wyslij sobie pocztówkę z KRLD – zbiórka na Polak Potrafi

We wrzesniu ponownie jadę do KRLD na wycieczkę. Tym razem wybieram się razem z grupą z Polski, którą udało mi się zebrać. Cały wyjazd zorganizowałem sam i będzie to pierwszy raz, kiedy oficjalnie będę jechał do KRLD jako przewodnik grupy. Obecnie na portalu Polak Potrafi trwa zbiórka na mój wyjazd, a w zamian oferuję wam wiele różnych niezwykłych prezentów z tego kraju. 

 

Zbiórka na portalu Polak Potrafi trwa już ponad wa tygodnie i udało mi się już zebrać ponad 3000 złotych. Nie sądziłem, że wsparcie z waszej strony będzie aż tak duże. Serdecznie wam za to dziękuję! Jestescie najlepsi!

13876370_581327875325510_7246924065399783632_n

W KRLD będę od 13 wrzesnia do 22 wrzesnia, czyli aż prawie 10 dni. Będzie to mój najdłuższy wyjazd do tego kraju i także najbardziej kosztowny. Mimo że jadę jako przewodnik, to i tak musze opłacić swój pobyt w tym kraju oraz bilety lotnicze. Stąd pomysł na crowdfunding, który wspomoże mój wyjazd i uchroni mnie przed bankructwem. Nie chciałem jednak u was żebrać i w zamian za wsparcie przygotowałem dla was pakiet wielu ciekawych prezentów prosto z KRLD. Najbardziej popularne są oczywiscie pocztówki wysłane prosto z Pjongjangu (z naklejonym koreańskim znaczkiem).

Duże zainteresowanie i wsparcie pokazuje, że coraz więcej osób w Polsce chce lepiej poznać Koreę Północną. Wiem też, że wielu z was chciałoby kiedys pojechać na wycieczkę do KRLD.

Dzięki waszemu wsparciu:

  • Wyjadę do KRLD
  • Kupie kartę SIM, dzięki której będę wrzucał fotki na Facebooka prosto z Pjongjangu
  • Pobiegnę w 1. Półmaratonie w Masik
  • Udam się na Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Pjongjangu
  • Zrobię dużo nowych zdjęć na bloga
  • Będę miał więcej materiałów do kolejnej edycji przewodnika w formie e-booka
  • Nagram podróżniczego dziennego vloga w trakcie mojego pobytu w KRLD

Zbiórka trwa do 31 sierpnia. Jesli chciałbys mnie wesprzeć, to zapraszam na portal POLAK POTRAFI! Po zakończeniu zbiórki wyslę do was maile z prosbą o podanie adresu. Koniecznie przeslijcie mi adresy do 9 wrzesnia! Inaczej nie będę mógł wysłać wam pocztówke z Pjongjangu.

Zapraszam także na slajdowisko z moich wyjazdów do Korei, które odbędzie się w Warszawie 29 wrzesnia w godzinach wieczornych. Szczegóły już wkrótce! Bardzo chciałbym się z wami spotkać osobiscie i opowiedzieć wam na temat Korei.

Plany na przyszłosć

Jak pewnie wiecie, na stałe mieszkam w Japonii. Na Youtubie możecie obejrzeć moje vlogi z tego kraju, gdzie pokazuje moje codzienne życie i opowiadam o pracy. W związku z wyjazdem do Korei zwolniłem się z obecnej pracy i zaczynam w nowej firmie od października. Nie wiem, co przyniesie przyszłosć i co mnie czeka w nowej pracy, ale projekt Pozdro z KRLD będę dalej kontynuował w miarę moich możliwosci. Szczególnie kanał na Youtubie bardzo szybko się rozwija. Obecnie liczy już prawie 3000 widzów. Nie ukrywam, że prowadzenie kanału i jego rozwój sprawia mi bardzo dużo satysfakcji. Może i nie robię profesjonalnych filmików niczym niektórzy znani jutuberzy, ale staram się je przygotowywać jak najlepiej potrafię z zachowaniem własnego stylu i charakteru. Mam nadzieję, że wam się podobają. Myslę, że realne jest dobicie do 5000 – 10.000 widzów w ciągu roku. I do tego będę dążył tworząc kolejne filmiki z KRLD, Japonii i innych podróży. Fanpage na FB dobije do 2000 fanów w ciągu najbliższych tygodni i obecnie jest największą polską stroną na temat Korei Północnej.

Mam nadzieję, że dalej będziecie ze mną i życzę każdemu aby mógł wyjechać kiedys na wycieczkę do KRLD!