Kanał Pozdro z KRLD osiąga 1000 widzów na Youtubie!

Kanał Pozdro z KRLD właśnie osiągnął ponad 1000 widzów na Youtubie! Wszystkim wam serdecznie dziękuję za oglądanie i wsparcie. Jest to dla mnie niezwykle ważny moment i jestem strasznie szczęśliwy, że mam taką świetną widownię!

Kanał Pozdro z KRLD założyłem rok temu w październiku. Chciałem na nim opowiadać na różne tematy związane z Koreą Północną. Ostatnio zacząłem także vlogować na temat Japonii, gdyż mieszkam w Tokio, a wielu z was pyta się na temat tego, jak mi się tu żyje. Początki kanału były dość amatorskie, gdyż kompletnie nie miałem pojęcia jak kręcić ani nie miałem porządnego sprzętu. Z biegiem czasu uczyłem się nowych technik montazu oraz zakupiłem lepszy sprzęty wideo i audio do nagrywania. Mam nadzieję, że skok jakościowy jest widoczny.

Wkrótce jadę do Korei Północnej na moją druga wycieczkę. Tym razem planuję spędzić w KRLD sylwestra. Jest to świetna okazja do odwiedzin w Korei, gdyż jest bardzo mało turystów (bo jest strasznie zimno). Będę w Korei z grupą Japończyków od 29 grudnia do 2 stycznia. Będziemy wjeżdżać pociągiem 29 grudnia chińskiego miasta Dandong. Powrót mamy zaplanowany na poranek 2 stycznia samolotem koreańskich linii Air Koryo. Zapowiada się niesamowita przygoda! Możecie być pewni, że przywiozę wiele ciekawych filmików oraz zdjęć z mojej wycieczki.