Wycieczka do Korei Północnej w 2020

Niedawno wróciłem z epickiego Sylwestra w Korei Północnej. Wyprawa zakończyła się pełnym sukcesem. Zobaczyliśmy noworoczny koncert na placu Kim Il Sunga, był niezwykły pokaz fajerwerków i dronów oraz zaśpiewał zespół Morangbong. Cała nasza ekipa 10 osób była zachwycona tym Sylwestrem.
Czas planować kolejne wyprawy do KRLD, bo otrzymuję od was dziesiątki maili odnośnie wyjazdów w 2020.

W 2020 roku planuję dwa wspólne wyjazdy z widzami do Korei Północnej.

Na pierwszy wyjazd chciałbym was zabrać ponownie na górę Paekdu! Jest to najwyższy szczyt w KRLD i święta góra dla mieszkańców Korei Północnej. Nie tylko wejdziemy na górę Paekdu, ale także zwiedzimy nowe miasto Samjiyon, które zostało kompletnie przebudowane. Są tam nawet skocznie narciarskie! Czy uda nam się do nich dotrzeć?

Drugi wyjazd pewnie będę planować na jesieni np. wrzesień albo październik. Jeśli wolisz wyjazd na jesieni, to daj znać.Jakie plany na agenturę w 2020?
Po udanej wyprawie do Korei Północnej na Sylwestra zacząłem planować kolejne wyjazdy w tym roku i na 2021. Obecnie w planach są:
1) Góra Paektu w drugiej połowie czerwca 2020 – zapisy trwają
2) Święto Założenia Partii Pracy Korei (75 rocznica!)  w Korei Północnej w październiku i Góry Diamentowe – zapisy trwają
3) Narty w Korei Północnej i urodziny Kim Jong Ila w lutym 2021
4) Atomowy Sylwester w Korei Północnej 2021/2022

Jeśli chcielibyście wspólnie pojechać do Korei Północnej, to zapraszam do kontaktu mailowego na: emil@pozdrozkrld.com